Strona główna arrow Staże zawodowe

Biuletyn Informacji Publicznej  e_PULS Pośrednictwo  Powiat Żagański  Europejski Fundusz Społeczny  Portal Unii Europejskiej  EQUAL  EURES  Zielona Linia, tel. 19524


Staże zawodowe
PDF Drukuj
Wpisał: Kozłowska Ewa   

Ze względu na wyczerpanie limitu posiadanych środków Funduszu Pracy, Powiatowy Urząd Pracy w Żaganiu zawiesza przyjmowanie wniosków na staż.
Jednocześnie Urząd Pracy zaprasza Pracodawców do współpracy w roku 2015. 


Staż oznacza nabywanie umiejętności praktycznych do wykonywania pracy przez wykonywanie zadań w miejscu pracy bez nawiązywania stosunku pracy z pracodawcą.
Bezrobotnych do 25 roku życia, długotrwale bezrobotnych albo kobiety, które nie podjęły zatrudnienia po urodzeniu dziecka, bezrobotnych powyżej 50 roku życia,  bezrobotnych bez kwalifikacji zawodowych, bez doświadczenia zawodowego lub wykształcenia średniego, bezrobotnych wychowujących  co najmniej jedno dziecko do  18 roku życia, bezrobotnych, którzy po odbyciu kary pozbawienia wolności nie podjęli zatrudnienia, bezrobotnych niepełnosprawnych oraz bezrobotnych, w okresie 12 miesięcy od dnia określonego w dyplomie, świadectwie lub innym dokumencie poświadczającym ukończenie szkoły wyższej, które nie ukończyły 27 roku życia, Starosta może skierować do odbycia stażu do pracodawcy przez okres nie przekraczający 6 miesięcy.


Wyczerpujących informacji można uzyskać dzwoniąc... tel. (68) 477 - 78 - 39 (w.22).

OBSŁUGA KLIENTÓW

poniedziałek - piątek w godzinach od 8:00 do 14:00


WNIOSEK w sprawie zorganizowania stażu zawodowego. [pdf - 168kb]

Zmieniony ( 10.11.2014. )
 
© 2014 Powiatowy Urząd Pracy w Żaganiu
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.